KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografier 13058002
nr 1305 8002
Fotografier
2 st, oidentifierad fotograf. Tage Danielsson respektive Monica Dominique, Monica Zetterlund, Birgitta Andersson, Lena Nyman och Hasse Alfredsson. Ej signerade. 31x24 cm respektive 22,5x27,5 cm
Kondition: smärre slitage och vikskador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:48:39
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)